Education Log - Log In - Education Perfect

Please note: Preschool Kindergarten 1st 2nd 3rd 4th 5th. What could we do to improve Education. How likely are you to recommend Education. Go back to sign in page. Please allow a few minutes for it to arrive. Tell us about yourself I am a: Harness their expertise, and get the same award-winning learning materials that are used by teachers in millions of classrooms.

Please verify your age No, I am not 13 Yes, I am 13 or over. Didn't receive the email? School Information optional Adding your school can help us give you better content recommendations based on what teachers in best residency personal statement service school or district are using in the classroom.

A crew of experienced educators helms our vast and growing library. Use the Contact Us link at the bottom of our website for account-specific questions or issues.

Submit Form. Meet the Education. The email is on its way. Ok, Got it. Members receive Education. Grades P-5th: Are you 13 or older? Sign in with Facebook. School name. Cancel Add. Heather Anderson Oregon Teacher of the Year. Cancel Send Email. That's okay!

education log

Mary Spiker Idaho Teacher of the Year. Just grab an adult to continue. Forgot your password? View Instructions. Our Teaching Tools page is a great place to start!

education log

Unlock special features and access to everything Education.June 4 6,Szeged, Hungary. They can also connect to mozaBook running on an interactive board in order to participate in classwork. Log Out Take a Break Help!

It covers all areas of the curriculum and presents information in an engaging way. Tools and Games Over thematic applications built for curriculums in various subjects provide a unique way of practising and deepening knowledge acquired in class.

You can use your digital textbooks even without an active internet connection and take them anywhere you go, on your laptop or tablet.

Secure Login -

Give their limitless potential unlimited access. Click here. The email is on its way. Mary Spiker Idaho Teacher of the Year.

Log In to EducationCity

News, updates, interesting facts related to the mozaLearn digital education system; examples and useful tips supporting classroom usage and the practical application of our software suite in English.

School Information optional Adding your school can help us give you better content recommendations based on what teachers in your school or district are using in the classroom. Shop Educational software and interactive textbooks for teachers, students and schools in our webshop. Over thematic applications built for curriculums in various subjects provide a unique way of practising and do my philosophy paper knowledge acquired in class.

This should eliminate the time needed for teacher preparation. Any time, not an emergency. Starting mozaBook Solutions for interactive boards, learning at home, school administration, printed materials.

Sign in with Facebook. Your Responses. Let's make learning fun! Current Previous. Know your password?

education log

In the classroom and at home. It appears that you have progressed further in the course than where you last left off. Activate Activate subscriptions and digital textbooks with printed or purchased activation codes. Nearly online books with extra content. Teachers can also keep track of worksheet completion and check students' results on their computer. Exercises created by teachers and students within the tools can be saved for later use.

When a textbook or lesson contains 3D scenes, you can play these by clicking on the 3D icon in your online textbook. Many tools and applications also contain animated exercises, which turn learning into a playful experience.

The books in our unique Click n' Learn series simultaneously offer the benefits of both printed books and mobile devices to acquire more extensive knowledge.

Log in - Welcome to Ellevation

By doing this, you are helping to save kids everywhere. Let's see what we have for the upcoming Bett Show! Dealing with the topics of science, technology, history, and architecture, these books let readers explore not only the past and the future, but also the microscopic world, the human body, and distant celestial objects.

Ok, Got it. Group work with tablets. In order to get started, please select the 'Welcome' course for an overview of the program.

Welcome to BASE!

education log

By scanning the QR codes found on the pages, students are just a click away from accessing the 3D scenes which provide an interactive way of exploring the topics. Choose which type of app you would like to use. You can no longer access this course since you have been enrolled in it again.

 •  

  Odstraňování a kácení stromů v městské zástavbě, nebo ve špatně dostupném terénu by měl vždy provádět odborně vyškolený pracovník. Často totiž rizikové kácení stromů, nebo i prořezávání stromů v náročném terénu, vyžaduje použití speciální stromolezecké techniky a odborné postupy.

   

 • 28.07.11

  Čteme rádi

  POSTED BY: admin

  Každý z nás má nějaký koníček, nebo zálibu, které se rád věnuje. Existuje mnoho koníčků, kterým se lidé věnují. Stačí si jen vybrat. Zajímavou zábavu poskytuje i svět knihy. Ten má obrovské množství knižních titulů, které stojí za přečtení. Proto stačí jen zajít do knihkupectví a nějakou knihu si vybrat. Kdo rád vaří, tak jistě nepohrdne kuchařkou s recepty z celého světa a ten, kdo rád doma vyrábí různé věci a předměty si může koupit nějaké rady pro domácí kutily. Pro nákup knih je na výběr více variant. Buď se dají knihy koupit v klasickémknihkupectví, nebo také na internetu zvolíme internetové knihkupectví a už si jen můžeme koupit knihu, kterou potřebujeme. Zde si můžeme také pohodlně vybrat nějaké novinky knihkupectví. Záleží jen na každém člověku, které knihy si rád čte. Důležité je, abychom četli rádi a s nadšením.

  Post tags:

  12.09.08

  Jak by měl vypadat správný kostel

  POSTED BY: admin

  Nepředpokládáme, že si budete chtít zakládat kostel na zelené louce. Buďto můžete nějaký koupit, ovšem nejspíše nebude vysvěcený, nebo se můžete stát farářem a kostel Vám přidělí na starost. Druhá varianta vychází levněji, avšak je zde podmínka, že se nejdříve musíte stát farářem. Jak na to, si přečtěte v článku Jak se stát farářem.

  Pokud již tedy nějaký kostel máte, popřípadě se o něj jen staráte, měli byste ho vybavit všemi nezbytnými věcmi. Křiž, kazatelna, zpovědnice, lavice pro věřící, oltář, několik ikon světců jsou skutečně nezbytné. Další věci jsou již podle vlastního uvážení. Pokud chcete udělat mše a kázání více kvalitní, dejte na lavice polštářky pro měkčí posezení atp. Dále bych mile rád doporučil, ať se dobře staráte o stav kostela jako budovy. Pokud do kostela teče, dlouho nevydrží. Trámy nasáknou vodu, poté přijdou mrazy, vše rozpraská a musí se dělat celá nová střecha, což je finančně náročné. Mnohem lepší je průběžně se o kostel starat, aby jste nemuseli přistoupit k takovýmto razantním krokům. Myslím, že pokud trošku pohledáte na internetu, najdete nespočet firem, které se zabývají opravou střech a střešních krytin. Vše záleží jen na Vaši schopnosti a na odhodlání, které chcete svátému stánku věnovat.

  Post tags:

  Pravidla pro faráře

  POSTED BY: admin

  Zde je výčet nejběžnějších pravidel pro faráře:

  Post tags:

  11.09.08

  Jak se stát farářem

  POSTED BY: admin

  Povolání faráře je v poslední době více a více žádané. Každý kdo někdy přemýšlel o čistém životu a oddanosti církvi se někdy zasnil a řekl si, jaké to může být, stát se opravdovým farářem.

  Pokud již v mládí chodíte do kostela a zajímáte se o církevní záležitosti, přesun k této vysněné profesi pro Vás bude mnohem jednodušší než pro lidi, kteří chodí jen na mši o Vánocích. Základní podmínkou je být vysvěcen v některé státem uznávané církvi. Jelikož je v České republice hodně lidí, kteří jsou bez vyznání, tato podmínka vyloučí mnoho zájemců. Avšak předpokládáme, že pokud se již chcete stát farářem, opravdu byste měli mít nějakou zkušenost s náboženstvím. Další podmínky jsou víceméně zřejmé. Důležité je mít dobrý prospěch ve škole, být pilný a především nekonat špatnosti. Musíte pomáhat starším na přechodu pro chodce, nenadávat bližnímu svému, nepít přehršel alkoholu a tak dále. Prostě měli byste se chovat tak, aby jste měl čisté svědomí. Pokud chcete započít svoji kariéru faráře již v dospělém věku, musíte se vyzpovídat v některém kostele. Nejlépe v kostele té církve, ve které jste pokřtěni. Z povolání faráře plynou i některá omezení. Nesmíte se například ženit, mít děti atd. Dodržování ostatních pravidel slušného života je samozřejmostí u každého člověka, proto nemusíme nijak zvlášť zdůrazňovat, že nesmíte lhát, krást atd.

  Existují i školy zaměřené na výuku farářů. Není jich mnoho, ale některé stále vyučují. Stačí pohledat na internetu a najít školu, která Vám vyhovuje.

  Pokud máte vážný zájem o to  stát se farářem, vřele doporučujeme dodržovat Pravidla pro faráře.

  Post tags:

  Druhy náboženství

  POSTED BY: admin

  Již od nepaměti známe velký počet náboženství. Počátky jsou u různých náboženství v rozdílných časových periodách.

  Nejrozšířenějším náboženstvím je křesťanství. Vzniklo v 1. století našeho letopočtu a v současnosti čítá kolem 2,1 miliardy věřících. Je to náboženství, které se odvozuje od působení Ježíše z Nazaretu. Jeho následovníci se jmenují křesťané a vyznávají Krista, nebo-li Mesiáše. Jako základní kámen náboženství se označuje Hebrejská bible, která dala vzniknout Starému zákonu. Pozdějí vznikl i Nový zákon, který pojednává o životě a umučení Ježíše. Některé hlavní principy křesťanství jsou:

  Jeho hlavní regiony jsou víceméně po celém světě, vyjma severozápadní Afriky, Arabského poloostrova a některých částí střední, východní a jihovýchodní Asie.

  Druhým nejrozšířenějším náboženským systémem je Islám. Ten má okolo 1,5 miliardy věřících. Jeho počátky se datují k 7. století. Islám je monoteistický a je založen na učení proroka Muhammada. Arabsky se Bůh řekne Alláh a slovo islám znamená „podrobení se“, chápej ve smyslu podrobení se Bohu.

  Třetím nejrozšířenějším náboženstvím je Judaismus, který má jen zlomek věřících v porovnání s předchozími dvěma náboženstvími. Má asi 14 milionů věřících a vznikl během doby železné. Hlavní oblasti výskytu jsou Izrael, USA a Evropa.

  Post tags: